CYKLOPÁTRANIA (6. august 2016)

29.02.2016 21:32

Poďte s nami na bicykel v lete 2016! Pripravené sú Cyklopátrania v piatich čarovných kútoch severovýchodného Slovenska.

KOCR Severovýchod Slovenska pripravuje na leto 2015 zábavno-súťažné Cyklopátrania Prešovským krajom. Od júna do septembra sa postupne vydáme do okolia Medzilaboriec – krajom Andyho Warhola, do Bardejova, Levočských vrchov, Pienin a napokon do Prešova.


 

Poďte na bicykel, o deti sa postaráme
PieninyBody na trasách budú zvolené tak, aby si na svoje prišli cyklisti každého stupňa náročnosti a výkonnosti. Novinkou bude program pre deti. Rodičia budú môcť pokojne bicyklovať a deti sa zatiaľ vybláznia na detskej trase a v ďalšom programe.

Ako Cykopátranie prebieha?
Na štarte si cyklista zvolí kategóriu, v ktorej chce pretekať (muži/ženy jednotlivci, dvojice, zmiešané dvojice, detské kategórie). Do rúk dostane mapu s vyznačenými bodmi, na ktoré sa má počas 3 – 4 hodinového limitu dopraviť na bicykli a získať pečiatku s bodovou hodnotou. Čím vyšší počet nazbieraných bodov, tým väčšia šanca na víťazstvo. Každý cyklista si podľa chuti a schopností vyberie miesta, na ktoré sa vyberie. To najdôležitejšie je vidieť kus krásneho kraja a zaujímavé miesta z chrbta bicykla. V cieli čaká cyklistov občerstvenie a vyhodnotenie súťaže.

Cyklopátrania 2016 – lokality:
BLIŽŠIE INFO ČOSKORO!

Naše ocenenia

TOP 10 kemping roka 2012

Slovenský camping a caravaning klub logoSACC kemping zdravotník - Košice

 

 

 

 

Kontat na Goralský Dvor v Haligovciach (Červený Kláštor)V kempingu internet zadarmo.
Bazén v kempe Goralský dvor.
Svadobné hostiny v Pieninách