Ubytovanie kemping v Pieninách

Kemping v HaligovciachGoralský dvor sa nachádza pri hlavnej ceste v smere Stará Ľubovňa – Červený Kláštor od ktorého je vzdialený 3 km. Súčasťou Goralského dvora je 14 chát, Slovenská reštaurácia, letná Koliba, bazén, futbalové a volejbalové ihrisko, záhradné šachy, ruské kolky, detské ihrisko s hojdačkami aj pre dospelých, požičovňa bicyklov, raftov a kajakov, camping pre prívesy a stany. Na pobyt si klient môže doviesť aj svojich štvornohých priateľov. Celý areál strážia dvaja štvornohí priatelia.

                                                        
                                        V roku 2015 nám bola udelená cena Kemping roka 2014

V blízkosti areálu sú turistami vyhľadávané Haligovské skaly, Prístavisko pltí (splav na pltiach po rieke Dunajec), Národopisné múzeum v Červenom Kláštore. Okolie poskytuje veľa možností pre aktívny oddych a turistiku pešo, horskými bicyklami do blízkeho okolia a Poľska na priehradu a zámok v Niedzici, výstup na Tri Koruny, hrebeňové pochody cez Haligovské skaly a poľského kúpeľného mestečka Sczawnica.

Camping ***Camping Goralský dvor - Haligovce

Pes v kempingu.sa nachádza v areáli Goralského dvora. Je vybavený samostatným sociálnym zariadením so sprchami a teplou vodou, 2 x kuchyňou s riadom, varičami, rýchlovarnými kanvicami a mikrovlnnou rúrou, práčovňou so žehliarňou a soc. zariadením pre telesne postihnutých. Možnost napojenia na elektrickú energiu 230 V, vodu a kanalizáciu na chemický odpad. Na stolovanie je možné využit otvorené a kryté ohniská so sedením a priestor na prípravu jedál s priestorom na umývanie riadu. Pre deti slúži detske ihrisko s hojdačkami. Zariadenie je vybavené bezbarierovym prístupom aj do reštaurácie.

 

Naše ocenenia

TOP 10 kemping roka 2012

Slovenský camping a caravaning klub logoSACC kemping zdravotník - Košice

 

 

 

 

Kontat na Goralský Dvor v Haligovciach (Červený Kláštor)V kempingu internet zadarmo.
Bazén v kempe Goralský dvor.
Svadobné hostiny v Pieninách