Diskusná téma: Spokojnosť s prístupom personálu

Titulok: Triedny výlet Vložil: Gymnázium Levice Dátum: 29.06.2016

Výlet s ubytovaním na Goralskom dvore sme si vybrali len náhodne s nádejou, že web stránka a príspevky vo fóre odrážajú skutočnosť. Môžeme len potvrdiť všetky tie pozitíva, ktoré sem napísali už ostatní návštevníci: úžasný prístup pána majiteľa a celého personálu, skvelá strava, krásne prostredie a veľa možností na rôzne aktivity pre žiakov. Odporúčame všetkým. V našom regióne máte v nás chodiacu reklamu :)

Titulok: Re:Triedny výlet Vložil: Majitel Dátum: 31.07.2016

Ďakujeme velmi pekne G Levice, tešíme sa o rok

Titulok: Pieniny Vložil: Fero Dátum: 01.02.2016

Bol som na návšteve v Pieninách v Červenom Kláštore a nahodou som zablúdil aj do Goralského dvora. Môžem len odporúčať, super jedlo a obsluha, ubytovanie, múzeum, zoo, kemping a veľa výbornej zábavy.

Titulok: Koliba Vložil: Peter, Povazska Bystrica Dátum: 18.07.2015

Bol som velmi spokojny, obsluha sa nas hned ujala a usadila. Jedlo bolo vyborne, iste sa sem v buducnosti vratim.

Titulok: Služby su v plienkach - mierne povedané!!! Vložil: Michal Dátum: 09.08.2013

Dobrý deň, zastavili sme sa u Vás na večeru ale namiesto prijemne strávenej hodinky po práci, sme odišli rozčúlení! Sadneme si na verandu za stôl čašník napriek tomu, že obsluhoval vedľajšie stoly nejavil žiaden záujem..keď som ho videl tretí raz pekne som ho poprosil nech mi donesie jedálny lístok..to sme u Vás boli už asi 12 min. keď sme si vybrali jedlo, odložil jedálne lístky na bok a začali konverzáciu ani som si nevšimol prebehlo zhruba ďalších 10-15 min. čašník nejavil žiaden záujem pristaviť sa a spraviť objednávku. Keď postával na verande a pozeral na mňa hodnú chvíľu, otočil sa a odišiel.. Ak by som ešte aj za objednaným jedlom mal čakať vyše tridsať minút ako slečny pri vedľajšom stole za obyčajnými palacinkami, slávili by sme u Vás aj Vianoce! V tú chvíľu sme sa zodvihli a hladní a rozčarovaní odišli preč. Nuž ak si takto predstavujete služby, ďakujem pekne. Verte všetkým známym Váš dvor odporúčať nebudem!

Titulok: Re:Služby su v plienkach - mierne povedané!!! Vložil: Slávka Dátum: 13.08.2013

Natrafili ste asi na den, ked sme mali plno. Nasa kuchyna robi vsetko cerstve, nic nie je pripravene dopredu, takze ked sa chcete dobre najest, tak si treba aj trosku pockat. Ci si Vas casnik vsimol alebo nie, tak to ja komentovat nebudem, pretoze som tam nebola a tazko teraz mi je nieco riesit. A netreba hned odsudzovat, vsetci sme len ludia. Dakujeme za pripomienku.

Titulok: Re:Služby su v plienkach - mierne povedané!!! Vložil: Majiteľ. Dátum: 14.08.2013

Pozdravujem nespokojného návštevníka. Viac by ste mi pomohli, keby ste to riešili namieste, čo sa vám nepáčilo na obsluhe. Čašník by mohol byť okamžite konfrontovaný s vami a vedzte, že by som to tak nenechal. žiaľ teraz môžem riešiť ......nič. Ale aj tak ďakujem za pripomienku a verte mi, kľudne nás môžete odporúčať, verím že zákazníci budú spokojní. Urobíme všetko pre to.

Titulok: Rodinna dovolena v Pieninach Vložil: O+H+V+J Dátum: 11.07.2013

Kemp i personal jsou super. Idealni i na rodinnou dovolenou. Mensi deti si po kempu i zajezdi na kole, je docela rozlehly, hezky upraveny. Deti navstevuji zverinec (hykani osla nam bude chybet!), prolizacky, bazen...porad mají co delat. Hyg. zarizeni v pohode a ciste. Majitele porad něco upravuji a zlepsuji. Když prsi da se byt ve vetsich prostorach pod strechou - mají tam i krb, a není to primo v restauraci, takze deti nikoho nerusi. Muzeme vrele doporucit.

Titulok: cyklodovolenka Vložil: Jaroslav Dátum: 21.08.2012

Dobrý večer,pridávam aj ja recenziu,boli sme s bratom teraz v auguste na bicykloch v Slovenskom raji a cestou spať sme sa zastavili aj v Goralskom dvore-boli sme spokojní,aj s kuchyňou,aj s personálom ktorý bol príjemný,nabudúce pobudneme určite dlhšie ako 2 dni-do skorého videnia J.a M. Kováčoví

Titulok: Re:cyklodovolenka Vložil: Simoníková Dátum: 27.08.2012

Ďakujeme veľmi pekne :-)

1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok

Naše ocenenia

TOP 10 kemping roka 2012

Slovenský camping a caravaning klub logoSACC kemping zdravotník - Košice

 

 

 

 

Kontat na Goralský Dvor v Haligovciach (Červený Kláštor)V kempingu internet zadarmo.
Bazén v kempe Goralský dvor.
Svadobné hostiny v Pieninách