Diskusná téma: Spokojnosť s prístupom personálu

Titulok: Lahko pomagam pri razvoju foruma Vložil: terwixonse Dátum: 17.05.2019

I am from Slovenia. I can help with build this forum. Thanks for approved.

Jaz sem Slovenka. Lahko pomagam pri razvoju foruma.

Titulok: It is possible. I can do it Vložil: taomiwersta Dátum: 05.02.2019

I am toamiwersta and i would to help you. Anyone?

Titulok: Раскрутка сайта. Делаю как для себя! Vložil: SEOTOPsr Dátum: 26.01.2019

Здравствуйте! Меня зовут Вадим. Мне нравится ваш сайт, но к сожалению его посещаемость не очень. Не так ли?

Хочу помочь вам с этим. Выполню продвижение сайта в поисковых системах по ключевым запросам методом наращивания ссылок из многих источников (форумов, профилей, статей, комментариев и т.д). Стоимость моей услуги всего лишь 9800 руб., что вполне адекватная и составляет в 2-3 раза дешевле ценника в так называемых "сео-фирмах".

От вас мне нужно будет лишь ссылка на ваш сайт и ключевые слова, по которым нужно продвигать. Если их нет, то можем взять из счетчика ЯндексМетрики. Ну и какой-то более оперативный способ общения (скайп, ICQ, вайбер). Если вы хотите поднять позиции и трафик этого или же другого сайта, то пожалуйста, напишите мне сообщение с темой "Продвижение сайта 2019" на E-mail: proxrum#@#mail.ru (2 знака # уберите).

С Уважением, Вадим.

Titulok: Hi everyone. I need to help Vložil: ltonNew Dátum: 25.12.2018

I am ltonser. I need help. What can i do it?

Titulok: Triedny výlet Vložil: Gymnázium Levice Dátum: 29.06.2016

Výlet s ubytovaním na Goralskom dvore sme si vybrali len náhodne s nádejou, že web stránka a príspevky vo fóre odrážajú skutočnosť. Môžeme len potvrdiť všetky tie pozitíva, ktoré sem napísali už ostatní návštevníci: úžasný prístup pána majiteľa a celého personálu, skvelá strava, krásne prostredie a veľa možností na rôzne aktivity pre žiakov. Odporúčame všetkým. V našom regióne máte v nás chodiacu reklamu :)

Titulok: Re:Triedny výlet Vložil: Majitel Dátum: 31.07.2016

Ďakujeme velmi pekne G Levice, tešíme sa o rok

Titulok: Pieniny Vložil: Fero Dátum: 01.02.2016

Bol som na návšteve v Pieninách v Červenom Kláštore a nahodou som zablúdil aj do Goralského dvora. Môžem len odporúčať, super jedlo a obsluha, ubytovanie, múzeum, zoo, kemping a veľa výbornej zábavy.

Titulok: Koliba Vložil: Peter, Povazska Bystrica Dátum: 18.07.2015

Bol som velmi spokojny, obsluha sa nas hned ujala a usadila. Jedlo bolo vyborne, iste sa sem v buducnosti vratim.

Titulok: Služby su v plienkach - mierne povedané!!! Vložil: Michal Dátum: 09.08.2013

Dobrý deň, zastavili sme sa u Vás na večeru ale namiesto prijemne strávenej hodinky po práci, sme odišli rozčúlení! Sadneme si na verandu za stôl čašník napriek tomu, že obsluhoval vedľajšie stoly nejavil žiaden záujem..keď som ho videl tretí raz pekne som ho poprosil nech mi donesie jedálny lístok..to sme u Vás boli už asi 12 min. keď sme si vybrali jedlo, odložil jedálne lístky na bok a začali konverzáciu ani som si nevšimol prebehlo zhruba ďalších 10-15 min. čašník nejavil žiaden záujem pristaviť sa a spraviť objednávku. Keď postával na verande a pozeral na mňa hodnú chvíľu, otočil sa a odišiel.. Ak by som ešte aj za objednaným jedlom mal čakať vyše tridsať minút ako slečny pri vedľajšom stole za obyčajnými palacinkami, slávili by sme u Vás aj Vianoce! V tú chvíľu sme sa zodvihli a hladní a rozčarovaní odišli preč. Nuž ak si takto predstavujete služby, ďakujem pekne. Verte všetkým známym Váš dvor odporúčať nebudem!

Titulok: Re:Služby su v plienkach - mierne povedané!!! Vložil: Slávka Dátum: 13.08.2013

Natrafili ste asi na den, ked sme mali plno. Nasa kuchyna robi vsetko cerstve, nic nie je pripravene dopredu, takze ked sa chcete dobre najest, tak si treba aj trosku pockat. Ci si Vas casnik vsimol alebo nie, tak to ja komentovat nebudem, pretoze som tam nebola a tazko teraz mi je nieco riesit. A netreba hned odsudzovat, vsetci sme len ludia. Dakujeme za pripomienku.

1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok

Naše ocenenia

TOP 10 kemping roka 2012

Slovenský camping a caravaning klub logoSACC kemping zdravotník - Košice

 

 

 

 

Kontat na Goralský Dvor v Haligovciach (Červený Kláštor)V kempingu internet zadarmo.
Bazén v kempe Goralský dvor.
Svadobné hostiny v Pieninách