Diskusná téma: Ako sa Vám pači kemping?

Titulok: Přání do roku 2016 Vložil: David Zálešák Dátum: 07.01.2016

Dobrý den. Přeji Vám a celé Vaší rodině jen to nejlepší do roku 2016: Zdraví, štěstí, prachy a spoustu spokojených klientů. Nevím , jestli nám to vyjde 2016, nicméně vzpomínáme celá rodina na obě dovolené u Vás a určitě přijedeme.
Dnes se málokde vidí taková péče o zákazníka a hlavně snaha stále zlepšovat nabízené služby.
Pro škarohlídy: zatím nejlepší rodinný kemp na Slovensku. Vše nejnej, David a Regina, Jan a Anežka a JOSEF Zálešák

Titulok: poďakovanie Vložil: Jirko a Maťa Dátum: 16.05.2015

Chceme sa poďakovať majiteľovi kempu, celej rodine a personálu za kvalitné služby, profesionálny prístup a starostlivosť o klientov. Na Goralský dvor chodíme už vyše 10 rokov a každým rokom sa kvalita kempu a služieb zvyšuje. Málo kempov na slovensku sa môže prezentovať takými službami a atrakciami. Všetkým môžme len odporučiť navštíviť tento kemp. p. Simoníkovi a celému kolektívu prajeme veľa úspechov a spokojných zákazníkov. Pozdravujú karavanisti z Košíc.

Titulok: Ďakujeme... Vložil: Milan Arpáš Dátum: 03.08.2014

Ďakujeme za príjemný pobyt u Vás. Boli sme spokojní s ubytovaním, so stravou aj s personálom. Držíme Vám palce, nech sa Vám darí.

Titulok: Re:Ďakujeme... Vložil: Marcel Dátum: 08.04.2015

Boli sme u Vás v lete 2014 stanovať a boli sme veľmi spokojní. Kemping veľmi čistý, tráva vykosená, milý a ochotný personál, už nech je teplo, že k Vám ideme zase. Všetkým určite odporúčam. Marcel

Titulok: Ste super a držíme Vám palce Vložil: Mimi Dátum: 18.07.2014

Tento rok sa ku Vám chystáme opäť do kempu, lebo minulý rok sme boli veľmi veľmi spokojní celá rodinka. Prešli sme už viacero kempov na Slovensku, ale fakt môžem len potvrdiť, že ste najlepší kemp na SLovensku. V dohľadnej dobe budem volať, či máte koncom júla voľné. Tešíme sa na Váš kemp a držíme Vám palce, aby Vás nič a nikto neodradili od čestného podnikania.

Titulok: Chatky-hrôza Vložil: Iveta Dátum: 30.05.2014

Niektoré Vaše chatky sú úplná pohroma! Nepochopím, ako môžete poskytovať takéto niečo pre šk.výlety , celkovo ľudom. Na chatkách pavučiny, v sprche šváby, v matracoch ploštice! deravé paplóny, o vypratí záclon či obrusov na stole ste asi ešte nepočuli. Chodíte Vy vôbec na tie chatky pred tým než ich prenajmete? Maximálna nespokojnosť,. Neodporúčam.

Titulok: Re:Chatky-hrôza Vložil: Majiteľ. Dátum: 08.06.2014

Mila Ivetka. Musím reagovať na tvoj príspevok. Maš pravdu, nie všetky chaty sú po rekonštrukcii. Mala si smolu že práve tebe sa ušla chata ktorá ešte není po rekonštrukcii, a akosi sa nevieš preniesť cez skútočnosť, že prečo práve ty. K tomu nevyšlo vám ani počasie, tak si sa chcela na niečom vyvŕšiť. šváby, a ploštice si určite v živote nevidela. Sú to drevené chaty, tak chrobák, pavúk sa tam stále nájde. No a teraz druha strana mince. Tiež máš pravdu, že prenajímame ich ľudom, ale to by ste niektorí museli byť ľudia. Pozerala si v akom stave ostali po vás chatky. A takéto neostávajú len po Vás, ale skoro každá škola tomu pridá. Povylamovane dosky, posteľami potrhané podlahové gumy, polámané stoličky, nagrcane pod paplónmi atd. Nehaň nás za to čo dokáže dnešná mládež. Po školských výletoch treba robiť komplet opravy na všetkých chatách, aby sme mohli ubytovať normálnych zákazníkov.

Titulok: SUPER Vložil: BEATA NOVICKA Dátum: 19.05.2014

NIEJE rok aby sme GORALSKY DVOR nenavstivili s radostou sa k vam vraciame prijemne prostredie turistika bazen krasna priroda cistota a deti si tu tiez pridu na svoje skanzem preliezky zvieratka a hlavne cistota na WC restauracia super najkrajsi KEMP NA SLOVENSKU s pozdravom rod. NOVICKA

Titulok: pochvala Vložil: maria cuzyova 5.9.2013 Dátum: 06.09.2013

dobry vecer dnes sme sa vratili z dovolenky na pieninach, kde sme aj s manzelom boli na 5 dni, neboli sme sice ubytovani u vas, ale sme navstivili restauraciu, k nej len poviem supeeer majitel, obsluha a tiez kuchyna jedlo vyborne,wc a sprchy cistucke okolie perfektne odporucam navstivit aby sa neminulo.dakujem za pohodu

Titulok: Pochvala Vložil: stipko Dátum: 27.08.2013

Boli sme u vás len dve noci ale boli sme veľmi milo prekvapený.
Nie len dobré miesto na postavenie stanu ale aj čisté a funkčné sociálky. dva dni predtým sme boli v Podlesku a tu sa mi to páčilo viac. Nádherná Koliba a doplnkové služby je ďalší bonus.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Pridať nový príspevok

Naše ocenenia

TOP 10 kemping roka 2012

Slovenský camping a caravaning klub logoSACC kemping zdravotník - Košice

 

 

 

 

Kontat na Goralský Dvor v Haligovciach (Červený Kláštor)V kempingu internet zadarmo.
Bazén v kempe Goralský dvor.
Svadobné hostiny v Pieninách